Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki eco 475mm 48c

  • Pióro wycieraczki eco 475mm 48c
  • Pióro wycieraczki eco 475mm 48c
  • Pióro wycieraczki eco 475mm 48c
  • Pióro wycieraczki eco 475mm 48c
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397004669
Seria: Grupa G
14,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
3165143938805
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
AUDI A3 (PASAŻER) 09.96-06.03
CHEVROLET LACETT (KIEROWCA) 02.05-
CHEVROLET LANOS (KIEROWCA + PASAŻER) 01.04-
CHEVROLET NUBIRA (KIEROWCA) 02.05-
DAEWOO LANOS (KIEROWCA + PASAŻER) 11.96-09.03
DAEWOO REZZO (PASAŻER) 01.00-
DAEWOO SENS (KIEROWCA + PASAŻER) 01.02-
FIAT CINQUECENTO (KIEROWCA + PASAŻER) 07.91-07.98
FIAT MAREA (PASAŻER) 10.96-09.02
FIAT SEICENTO (KIEROWCA + PASAŻER) 07.98-12.10
FORD FIESTA (KIEROWCA + PASAŻER) 10.95-12.02
FORD FOCUS (PASAŻER) 08.98-05.05
FORD KA (KIEROWCA) 09.96-09.08
KIA CLARUS (PASAŻER) 06.96-11.01
KIA SHUMA (PASAŻER) 01.98-08.04
MINI COUPE (KIEROWCA + PASAŻER) 06.01-
NISSAN ALMERA (PASAŻER) 07.95-04.00
OPEL ASTRA (PASAŻER) 03.98-
OPEL ASTRA CLASSIC (PASAŻER) 03.99-
OPEL VECTRA (KIEROWCA + PASAŻER) 03.99-
OPEL VECTRA (PASAŻER) 03.02-10.08
RENAULT LAGUNA I (PASAŻER) 01.94-02.01
SEAT CORDOBA (PASAŻER) 03.93-02.06
SEAT IBIZA (PASAŻER) 03.93-02.06
SEAT LEON (PASAŻER) 12.99-06.06
SKODA FABIA (PASAŻER) 09.99-03.08
SKODA OCTAVIA (PASAŻER) 09.96-12.10
SUZUKI LIANA (PASAŻER) 03.01-04.08
TOYOTA COROLLA (PASAŻER) 08.00-12.07
VW BORA (PASAŻER) 09.98-05.02
VW GOLF III (PASAŻER) 11.91-02.99
VW GOLF IV (PASAŻER) 10.97-05.02
VW POLO (KIEROWCA + PASAŻER) 10.94-09.01
VW VENTO (PASAŻER) 11.91-12.97
ZAZ LANOS (KIEROWCA + PASAŻER) 01.02-
ZAZ SENS (KIEROWCA + PASAŻER) 01.02-

Najczęściej kupowane z tym towarem
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij