Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki eco 500mm 50c

  • Pióro wycieraczki eco 500mm 50c
  • Pióro wycieraczki eco 500mm 50c
  • Pióro wycieraczki eco 500mm 50c
  • Pióro wycieraczki eco 500mm 50c
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397004670
Seria: Grupa G
16,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
3165143938812
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
BMW SERIE 3 (PASAŻER) 09.90-12.99
CHERY AMULET (PASAŻER) 06.06-
CHEVROLET NIVA (KIEROWCA + PASAŻER) 09.02-
CITROEN SAXO (KIEROWCA) 02.96-09.03
CITROEN XSARA (PASAŻER) 10.97-12.05
DACIA DUSTER (KIEROWCA + PASAŻER) 10.09-
DACIA LOGAN (KIEROWCA + PASAŻER) 07.04-
DACIA NOVA (KIEROWCA + PASAŻER) 05.96-09.00
DACIA SANDERO (KIEROWCA + PASAŻER) 06.08-
DACIA SUPER NOVA (KIEROWCA + PASAŻER) 10.00-09.03
FIAT BRAVA (PASAŻER) 10.95-09.01
FIAT BRAVO (PASAŻER) 10.95-09.02
FIAT ULYSSE (PASAŻER) 09.94-09.02
FORD ESCORT (KIEROWCA + PASAŻER) 08.90-09.01
FORD MONDEO I,II (PASAŻER) 01.93-09.00
FORD MONDEO III (PASAŻER) 10.00-03.07
HONDA ACCORD (PASAŻER) 01.90-10.98
HYUNDAI ATOS (KIEROWCA) 09.97-03.08
HYUNDAI LANTRA (KIEROWCA) 10.95-09.06
HYUNDAI ELANTRA (KIEROWCA) 10.95-09.07
KIA SPECTRA (PASAŻER) 01.01-
NISSAN MICRA 9KIEROWCA) 08.92-10.02
NISSAN PRIMERA (PASAŻER) 06.96-12.01
OPEL ASTRA (KIEROWCA) 03.98-01.05
OPEL ASTRA CLASSIC (KIEROWCA) 03.99-08.02
OPEL CORSA (KIEROWCA) 10.00-09.06
PEUGEOT 106(KIEROWCA) 09.91-05.05
PEUGEOT 306 (PASAŻER) 01.93-10.03
PEUGEOT 806 (PASAŻER) 06.94-
RENAULT CLIO (KIEROWCA + PASAŻER) 03.94-02.98
RENAULT DUSTER (KIEROWCA + PASAŻER) 10.09-
RENAULT KANGOO (KIEROWCA + PASAŻER) 10.97-12.07
RENAULT LOGAN (KIEROWCA + PASAŻER) 07.04-
RENAULT MEGANE (PASAŻER) 09.96-09.03
RENAULT SANDERO (KIEROWCA + PASAŻER) 10.09-
RENAULT TRAFIC (KIEROWCA + PASAŻER) 09.80-05.01
SKODA FAVORIT (KIEROWCA + PASAŻER) 10.94-12.08
SKODA FELICIA (KIEROWCA + PASAŻER) 10.94-08.01
TOYOTA COROLLA (KIEROWCA) 05.92-09.01
TOYOTA STARLET (KIEROWCA) 01.96-07.99
VW PASSAT (PASAŻER) 10.96-11.01
VOLVO S40 I (KIEROWCA + PASAŻER) 09.95-01.04
VOLVO V40 (KIEROWCA + PASAŻER) 01.95-06.04

Najczęściej kupowane z tym towarem
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij