Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki eco 530mm 53c

  • Pióro wycieraczki eco 530mm 53c
  • Pióro wycieraczki eco 530mm 53c
  • Pióro wycieraczki eco 530mm 53c
  • Pióro wycieraczki eco 530mm 53c
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397004671
Seria: Grupa G
21,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
3165143938829
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
AUDI A3 9KIEROWCA) 09.96-06.03
AUDI A4 (KIEROWCA + PASAŻER) 11.94-09.01
AUDI A6 (PASAŻER) 06.94-05.01
BMW SERIE 3 (KIEROWCA) 09.90-12.99
DAEWOO MATIZ (KIEROWCA) 04.98-
FIAT DOBLO (KIEROWCA) 07.00-12.10
FIAT PUNTO (KIEROWCA) 05.99-.12.10
FIAT STILO (KIEROWCA) 10.01-06.05
FORD MONDEO I,II (KIEROWCA) 01.93-09.00
HONDA JAZZ (KIEROWCA) 03.02-12.08
KIA CLARUS I,II (KIEROWCA) 05.96-11.01
KIA RIO (KIEROWCA) 07.00-02.05
KIA SHUMA I,II (KIEROWCA) 01.98-08.04
KIA SPECTRA (KIEROWCA) 01.01-
LADA SAMARA (KIEROWCA + PASAŻER) 01.84-
LADA SERIE 21099 (KIEROWCA + PASAŻER) 01.90-01.04
MERCEDES SPRINTER (PASAŻER) 02.95-05.06
NISSAN ALMERA (KIEROWCA) 07.95-04.00
NISSAN MICRA (KIEROWCA) 11.02-
NISSAN PRIMERA (KIEROWCA) 06.96-12.01
OPEL VIVARO (PASAŻER) 03.01-
RENAULT CLIO II (KIEROWCA) 03.98-
RENAULT THALIA II (KIEROWCA) 10.99-10.07
RENAULT SYMBOL (KIEROWCA) 10.99-10.07
RENAULT TRAFIC (PASAŻER) 05.01-
SEAT CORDOBA (KIEROWCA) 03.93-02.06
SEAT IBIZA (KIEROWCA) 03.93-02.06
SEAT LEON (KIEROWCA) 12.99-06.06
SKODA FABIA (KIEROWCA) 09.99-03.08
SKODA OCTAVIA (KIEROWCA) 09.96-12.10
SMART FORTWO (KIEROWCA + PASAŻER) 07.98-03.07
SUZUKI SWIFT (KIEROWCA) 03.96-
TOYOTA AVENSIS (KIEROWCA) 10.97-01.03
TOYOTA COROLLA (KIEROWCA) 10.99-11.01
TOYOTA YARIS (KIEROWCA) 01.99-08.05
VW BORA (KIEROWCA) 09.98-05.02
VW CADDY (KIEROWCA) 11.95-06.03
VW GOLF III (KIEROWCA) 11.91-02.99
VW GOLF IV (KIEROWCA) 10.97-05.02
VW LT (PASAŻER) 05.96-04.06
VW PASSAT (KIEROWCA) 10.96-11.01
VW T4 (KIEROWCA + PASAŻER) 09.90-06.03
VW VENTO (KIEROWCA) 11.91-12.97
VOLVO V70I (KIEROWCA + PASAŻER) 01.97-03.00

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij