Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki aerotwin noe 450mm alfa/chevrolet/ ford/honda/ opel/renault/ vw ar18u

  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 450mm alfa/chevrolet/ ford/honda/ opel/renault/ vw ar18u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 450mm alfa/chevrolet/ ford/honda/ opel/renault/ vw ar18u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 450mm alfa/chevrolet/ ford/honda/ opel/renault/ vw ar18u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 450mm alfa/chevrolet/ ford/honda/ opel/renault/ vw ar18u
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397008532
Seria: Grupa G
36,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
4047024328310
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
CITROEN C2 (PASAŻER) 09.03-
CITROEN C3 (PASAŻER) 01.02-08.09
CITROEN C5 (PASAŻER) 03.01-11.03
DAEWOO NEXIA (PASAŻER) 11.95-
FIAT ALBEA (PASAŻER) 01.02-
FIAT DOBLO (PASAŻER) 07.00-12.10
FIAT PALIO (PASAŻER) 03.97-
FIAT PUNTO (PASAŻER) 07.99-12.10
FIAT STILO (PASAŻER) 10.01-06.05
HYUNDAI ACCENT (PASAŻER) 05.99-06.06
HYUNDAI COUPE (PASAŻER) 07.96-
HYUNDAI ELANTRA (PASAŻER) 06.00-
HYUNDAI H 100 (KIEROWCA, PASAŻER) 09.96-
HYUNDAI I30 (PASAŻER) 04.10-
HYUNDAI SANTA FE (PASAŻER) 03.06-
HYUNDAI SONATA (PASAŻER) 09.10-
KIA CEED (PASAŻER) 07.09-
KIA RIO (PASAŻER) 07.00-02.05
MINI(BMW) (KIEROWCA, PASAŻER) 06.01-
MITSUBISHI LANCER (PASAŻER) 12.00-04.10
NISSAN MICRA (PASAŻER) 08.92-
NISSAN PRIMERA (PASAŻER) 12.01-09.10
OPEL AGILA (PASAŻER) 06.00-02.08
OPEL ASTRA (KIEROWCA, PASAŻER) 09.91-02.98
OPEL COMBO (KIEROWCA, PASAŻER) 09.94-10.01
OPEL CORSA (KIEROWCA, PASAŻER) 03.93-09.00
OPEL CORSA (PASAŻER) 09.00-09.06
OPEL INSIGNIA (PASAŻER) 09.08-
PEUGEOT 106 (PASAŻER) 09.91-05.05
RENAULT CLIO II (PASAŻER) 03.98-
RENAULT LAGUNA (PASAŻER) 01.94-02.01
RENAULT MEGANE (PASAŻER) 09.02-01.06
SUZUKI SWIFT (PASAŻER) 03.96-
TOYOTA AVENSIS (PASAŻER) 10.97-01.03
TOYOTA COROLLA (PASAŻER) 05.92-09.01
TOYOTA IQ (PASAŻER) 11.08-
VW CADDY (PASAŻER) 11.95-06.03
VW GOLF II (KIEROWCA, PASAŻER) 02.86-07.91

Najczęściej kupowane z tym towarem
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij