Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Przecena

Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u

  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397008533
Seria: Grupa G
47,49 zł Oszczędzasz 20% ( 9,50 zł).
37,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
4047024346055
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
ALFA ROMEO 145/146 (PASAŻER) 04.97-12.00
AUDI A3 (PASAŻER) 09.96-06.03
BMW SERIE3 (PASAŻER) 04.98-08.06
DAEWOO LACETTI (PASAŻER) 02.05-
DAEWOO LANOS (KIEROWCA, PASAŻER) 01.04-
NUBIRA (PASAŻER) 02.05-
FIAT BARCHETTA (KIEROWCA, PASAŻER) 01.95-02.05
FIAT FREEMONT (PASAŻER) 06.11-
FIAT SEICENTO (KIEROWCA, PASAŻER) 03.98-12.10
FORD FIESTA (KIEROWCA, PASAŻER) 10.95-12.02
FORD FOCUS (PASAŻER) 08.98-05.05
FORD KA (KIEROWCA) 09.96-09.08
HONDA ACCORD (PASAŻER) 12.97-02.03
KIA SHUMA (PASAŻER) 01.98-08.04
KIA SOUL (PASAŻER) 09.08-
MAZDA 3 (PASAŻER) 12.08-
MAZDA 6 (PASAŻER) 02.02-08.08
OPEL ASTRA (PASAŻER) 09.97-01.05
OPEL SIGNUM (PASAŻER) 05.03-09.03
OPEL VECTRA (KIEROWCA, PASAŻER) 09.88-09.03
OPEL VECTRA (PASAŻER) 09.01-10.08
SEAT CORDOBA (PASAŻER) 09.93-02.06
SEAT IBIZA (PASAŻER) 03.93-02.06
SEAT LEON (PASAŻER) 10.98-06.06
SKODA FABIA (PASAŻER) 09.99-12.07
SKODA OCTAVIA (PASAŻER) 09.96-12.10
SUZUKI GRAND VITARA (KIEROWCA, PASAŻER) 03.98-
SUZUKI KIZASHI (PASAŻER) 10.09-
TOYOTA COROLLA (PASAŻER) 08.00-12.07
TOYOTA RAV-4 (PASAŻER) 05.00-01.06
VW BORA (PASAŻER) 09.98-05.02
VW GOLF III (PASAŻER) 11.91-02.99
VW GOLF IV (PASAŻER) 10.97-06.02
VW POLO (KIEROWCA, PASAŻER) 10.94-12.99
VW POLO (PASAŻER) 09.01-05.02
VW VENTO (PASAŻER) 11.91-1297

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij