Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki aerotwin noe 530mm alfa/audi/ fiat/mazda/ peugeot/volvo/ toyota ar21u

  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 530mm alfa/audi/ fiat/mazda/ peugeot/volvo/ toyota ar21u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 530mm alfa/audi/ fiat/mazda/ peugeot/volvo/ toyota ar21u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 530mm alfa/audi/ fiat/mazda/ peugeot/volvo/ toyota ar21u
  • Pióro wycieraczki aerotwin noe 530mm alfa/audi/ fiat/mazda/ peugeot/volvo/ toyota ar21u
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397008536
Seria: Grupa G
46,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
4047024328341
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
AUDI A3 (KIEROWCA) 09.96-06.03
AUDI A4 (KIEROWCA, PASAŻER) 11.94-10.01
AUDI A6 (PASAŻER) 06.94-05.01
BMW SERIE 3 (PASAŻER) 06.94-12.99
CITROEN BERLINGO (PASAŻER) 07.96-
DAEWOO MATIZ (KIEROWCA) 04.98-
FIAT DOBLO (KIEROWCA) 07.00-12.10
FIAT PUNTO ( KIEROWCA) 07.99-12.10
FIAT STILO (KIEROWCA) 10.01-06.05
FORD MONDEO (KIEROWCA) 01.93-09.00
KIA RIO (KIEROWCA) 07.00-02.05
KIA SPECTRA (KIEROWCA) 01.01-
MITSUBISHI ASX (PASAŻER) 04.10-
MITSUBISHI OUTLANDER (PASAŻER) 02.07-
NISSAN MICRA (KIEROWCA) 11.02-
PEUGEOT 406 (PASAŻER) 10.95-06.04
PEUGEOT 4007 (PASAŻER) 09.07-
RENAULT CLIO (KIEROWCA) 03.98-
RENAULT KANGOO (PASAŻER) 01.08-
SEAT IBIZA (KIEROWCA) 03.93-02.06
SEAT LEON (KIEROWCA) 10.98-06.06
SKODA FABIA (KIEROWCA) 09.99-12.07
SKODA OCTAVIA (KIEROWCA) 09.96-12.10
SMART FORTWO (KIEROWCA, PASAŻER) 07.98-03.07
SUZUKI SWIFT (KIEROWCA) 03.96-12.04
TOYOTA AVENSIS (KIEROWCA) 10.97-01.03
TOYOTA YARIS (KIEROWCA) 01.99-08.06
VW BORA (KIEROWCA) 09.98-05.02
VW FOX (KIEROWCA) 04.05-
VW GOLF III (KIEROWCA) 11.91-01.99
VW GOLF IV (KIEROWCA) 10.97-05.02
VW PASSAT (KIEROWCA) 10.96-10.11
VW TA (KIEROWCA, PASAŻER) 09.90-06.03
VOLVO V70 (PASAŻER) 03.00-07.04
VOLVO XC70I (PASAŻER) 03.00-07.04

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij