Zapisz się do newslettera toya24.pl aby otrzymać rabat 30zł na zakupy!

Pióro wycieraczki multi-clip audi/mazda /mercedes/seat/ skoda/smart/vw am530u

  • Pióro wycieraczki multi-clip audi/mazda /mercedes/seat/ skoda/smart/vw am530u
  • Pióro wycieraczki multi-clip audi/mazda /mercedes/seat/ skoda/smart/vw am530u
  • Pióro wycieraczki multi-clip audi/mazda /mercedes/seat/ skoda/smart/vw am530u
  • Pióro wycieraczki multi-clip audi/mazda /mercedes/seat/ skoda/smart/vw am530u
Producent: Bosch
Kod produktu: I3397008582
Seria: Grupa G
49,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
EAN:
4047024410879
Jednostka:
SZT


Przeznaczenie / zastosowanie
AUDI TT COUPE (PASAŻER) 07.06-
AUDI TT COUPE (KIEROWCA + PASAŻER) 10.03-06.06
AUDI TT ROADSTER (PASAŻER) 05.08-
AUDI TT ROADSTER (KIEROWCA + PASAŻER) 10.03-06.06
MAZDA 3 (KIEROWCA) 07.03-12.08
MAZDA 3 HATCHBACK (KIEROWCA) 07.03-12.08
MERCEDES-BENZ SERIE GL (PASAŻER) 02.06-
MERCEDES-BENZ SERIE ML (PASAŻER) 07.05-
MERCEDES-BENZ SERIE R (PASAŻER) 02.06-
SEAT CORDOBA (KIEROWCA) 05.06-11.09
SEAT IBIZA (KIEROWCA) 02.06-11.09
SKODA FABIA COMBI (KIEROWCA + PASAŻER) 12.06-
SKODA FABIA SCHRAGHECK (KIEROWCA + PASAŻER) 12.06-
SKODA PRAKTIK (KIEROWCA + PASAŻER) 03.07-
SKODA ROOMSTER (KIEROWCA + PASAŻER) 03.06-
SKODA SUPERB (KIEROWCA) 12.01-10.04
SMART FORTWO CABRIO (PASAŻER) 04.07-
SMART FORTWO COUPE (PASAŻER) 04.07-
VW BORA (KIEROWCA) 06.02-05.05
VW BORA VARIANT (KIEROWCA) 06.02-05.05
VW GOLF IV (PASAŻER) 06.02-03.07
VW GOLF IV VARIANT (KIEROWCA) 06.02-06.06
VW PASSAT (KIEROWCA) 11.01-05.05
VW PASSAT VARIANT (KIEROWCA) 11.01-05.05
VW POLO (KIEROWCA) 09.01-05.07
VW POLO (KIEROWCA) 04.05-04.05
VW POLO (KIEROWCA) 05.05-12.09
VW TIGUAN (PASAŻER) 11,.07-
VOLVO S60 (PASAŻER) 08.04-07.09
VOLVO S80 (PASAŻER) 03.04-07.06
VOLVO V70 II (PASAŻER) 08.04-07.07
VOLVO XC70I (PASAŻER) 08.04-07.07
VOLVO XC90 (PASAŻER) 08.04-

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij